Bilgehan K. Gündüz

www.bilgehangunduz.com / www.sorogren.com

IPhone Fabrika Ayarları ve USB den görememe sorunu

IPhone Fabrika Ayarları ve USB den görememe sorunu

İlk aşamada İphone Default Moda alıyoruz

Default Moda Alma : 5 saniye kadar güç tuşuna basılı tutarak iPhone’yi açın, elma resmi çıkacak sakın güç tuşunu bırakmayın.

– Şimdi güç tuşu ile birlikte, aynı anda home tuşuna da 10 saniye kadar basın.

– Elma resmi gidecek ve iPhone tamamen kapanacak(Güç kesilecek).Artık elinizi güç butonundan çekebilirsiniz.Yalnız home tuşuna basmaya devam edin.

– Yaklaşık 15-30 saniye daha home tuşuna basılı tutun.Bu arada bilgisayar da aygıt bulundu şeklinde bir uyarı ve aygıt tanıma sesi gelecek.Artık Home tuşunu bırakabilirsiniz.

Şu an cihazınız Default Modunda.

Sonra 2.aşama olarak

Cihaz Usb ile İtunes Programına bağlı iken “Check For Updates” butonuna basıyoruz o otomatik olarak cihazınızın en son güncelleştirmesini yükleyeyimmi diye bi uyarı verecek ileri ileri şeklinde devam edicez bu işlem cihazınızın doluluk kapasitesine göre değişiklik gösterebilir tahmini süre 15 dk.

Son olarak bu işlemler bittikten sonra sim kartınızı takın usbyi telefondan çıkarın tekrar takın İtunes otomatik olarak tekrar açılacaktır İphone kurulum ekranı gelecektir.Oradan Telefonun ismini falan giriyorsunuz.

Bu şekilde hem Cihazınızı usb ile İtunese bağlamış ve cihazınızı en yüksek versiyona çekmiş oluyorsunuz.

Bu işlemler Orijinal İphone Üzerinde Olmaktadır.

Ekran Görüntüleri :

 

 

 

 

 

admin

Website:


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bilgehan/domains/bilgehangunduz.com/public_html/wp-content/themes/consultstreet/comments.php on line 45

You must be <a href="http://www.bilgehangunduz.com/wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fwww.bilgehangunduz.com%2Findex.php%2F2011%2F03%2F11%2Fiphone-fabrika-ayarlari-ve-usb-den-gorememe-sorunu%2F">logged in</a> to post a comment